Gaukite „Lounge by Zalando“ kuponus ir mėgaukitės dar didesnėmis nuolaidomis

Prisijunkite ir atraskite

Kasdieniai pasiūlymai su nuolaidomis iki 75 %*

(67)
Ką „Lounge by Zalando“ gali jums pasiūlyti
Mūsų privilegijos

Nuolaidos iki 75 %*

Atrodykite ir jauskitės puikiai. Pasilepinkite. Nes tai galite.

Jūsų „Lounge by Zalando“ nuolaidos kodas:

Gaukite 10 € nuolaidą jūsų pirmajam užsakymui jau dabar


Turinys:

 1. Kokius kuponus ir nuolaidas „Lounge by Zalando“ jums gali pasiūlyti
 2. Kaip gauti „Lounge by Zalando“ kuponų kodus ir kitas nuolaidas
 3. Tapkite nariu ir mėgaukitės išskirtiniais privalumais
 4. Kaip pasinaudoti „Lounge by Zalando“ nuolaidos kodu ir kitomis nuolaidomis
 5. Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kokius kuponus ir nuolaidas siūlo „Lounge by Zalando“


„Lounge by Zalando“ galite rasite daugybę nuolaidų įvairioms prekių kategorijoms, taip pat ir specialių kuponų kodų, kurie leidžia dar daugiau sutaupyti. Pateikiame jums keletą galimų kuponų pavyzdžių.

Kuponai naujiems nariams*

Vos tik tapę „Lounge by Zalando“ nariu, iš karto gausite prieigą prie išskirtinių nuolaidų, kurios padės sutaupyti perkant produkciją iš mėgstamiausių prekių ženklų kolekcijų. Be to, nauji nariai, prisijungę su turima „Zalando“ paskyra ar užsiprenumeravę mūsų naujienlaiškį, gauna specialią nuolaidą pirmajam apsipirkimui.

Nuolaidos kodai esamiems klientams

Be kasdienių nuolaidų populiariems prekių ženklams, esami klientai gali dar daugiau sutaupyti su „Lounge by Zalando“ nuolaidos kodais, kurie yra taikomi atrinktoms prekėms.

Nemokamo pristatymo kuponas

„Lounge by Zalando“ išpardavimų metu siūlome nemokamą pristatymą. Tai reiškia, kad mes padengiame jūsų siuntimo išlaidas. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, turite jį aktyvuoti spausdami mygtuką „PRITAIKYTI“ – pristatymo nuolaidos kodas automatiškai bus pritaikytas pirkimo puslapyje. Nemokamo pristatymo pasiūlymą galite gauti keliais būdas – internetinėje svetainėje iššokančiame lange, tiesioginiame pranešime, kuris pasirodo jūsų ekrane, ar naujienlaiškyje.  

Kasdienės nuolaidos

Kasdien gaukite nuolaidas net iki 75 %* jūsų mėgstamiausių prekių ženklų produkcijai. Darbo dienomis nauji pasiūlymai pasirodo nuo 7 val. ryto, o savaitgaliais – nuo 8 val. ryto, todėl spustelėkite mygtuką „Priminti man“ ir nepraleiskite galimybės įsigyti patinkančias prekes iš „Nike“, „Tommy Hilfiger“ ir kitų populiarių prekių ženklų kolekcijų.

Sezoniniai išpardavimai

Sezoninių išpardavimai reiškia, kad jų metu galite įsigyti ypatingas prekes su dar didesnėmis nuolaidomis, kurios siekia net iki 80%. Atraskite specialius išpardavimus nuo „Juodojo penktadienio“ iki didžiojo išpardavimo ir pasinaudokite pasiūlymais, kurių metu įsigysite aukščiausios kokybės drabužius, batus ar aksesuarus tiek sau, tiek namams už ypatingai geras kainas. Be to, išpardavimų metu kartais siūlome ir nemokamo pristatymo pasiūlymus, kurie automatiškai pritaikomi prie jūsų galutinio užsakymo.

Konkursai socialiniuose tinkluose

Norėtumėte pasidalinti savo žiniomis mados srityje su „Lounge by Zalando“ bendruomene ar išgirsti apie naujausias tendencijas pirmieji? Sekite „Lounge by Zalando“ socialiniuose tinkluose „Instagram“ bei „Facebook“ ir pirmieji sužinokite apie naujausias kolekcijas, išskirtinius pasiūlymus ir atraskite mados įkvėpimą kiekvieną dieną. Dalindamiesi savo nuotraukomis, vaizdo įrašais ir kitu originaliu turiniu su mūsų socialinių tinklų bendruomenės nariais, turite galimybę dalyvauti dovanų konkursuose ir laimėti mėgstamų prekių ženklų produkciją.

men-fashion-summer


2. Kaip gauti „Lounge by Zalando“ kuponų kodus ir kitas nuolaidas


Ieškote dar daugiau būdų, kaip gauti „Lounge by Zalando“ kuponus ir kitas nuolaidas? Jei taip, jums verta susipažinti su šiais patarimais:

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Niekada nepraleiskite nemokamų kuponų ir specialių nuolaidų! Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite 10€ nuolaidą pirmajam jūsų užsakymui. Be to, pirmieji sužinokite apie naujausius „Lounge by Zalando“ pasiūlymus. Kam gali nepatikti nuolaidos iki 75 %* ir daugiau nei 2500 žinomų populiariausių prekių ženklų?

Naršykite mūsų svetainėje

Užsiregistravusiems nariams dar niekada nebuvo taip lengva pasinaudoti nuolaidos kodu. Vos tik pamatę nemokamo pristatymo kampaniją mūsų internetinėje svetainėje, spustelėkite nuorodą su užrašu „PRITAIKYTI“. Tokiu būdu nemokamo pristatymo kodas jums bus automatiškai pritaikytas kito užsakymo metu ir padės sutaupyti dar daugiau.

Atsisiųskite mūsų programėlę

Rekomenduojame atsisiųsti „Lounge by Zalando“ programėlę, nes jos pagalba visas naujienas apie specialius pasiūlymus, nemokamo pristatymo akcijas visada turėsite po ranka. Be to, programėlėje labai patogu apsipirkti! Tik nepamirškite savo telefono nustatymuose įjungti iššokančius pranešimus, kurie jus informuos apie nuolaidas ir kitus privalumus. Su programėle nemokamo pristatymo kodas jums automatiškai prisitaikys užsakymo metu.

Sekite mus socialiniuose tinkluose

Niekada nepraleiskite to, kas vyksta „Lounge by Zalando“ internetinėje svetainėje. Sekite mūsų naujienas socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“ ir sužinokite viską apie naujausius išpardavimus bei atraskite išskirtines nuolaidas kasdien. Be to, čia galėsite pasisemti įkvėpimo jūsų stiliaus idėjoms ir sužinoti apie naujausias mados pasaulio tendencijas.

women-clothing

Pirmieji įsigykite populiariausių prekių ženklų produkciją ir stilingiausias kolekcijas

Užsiregistruokite kaip „Lounge by Zalando“ „Plius“ narys ir akimirksniu gaukite išskirtinę galimybę pamatyti naujausius ir karščiausius pasiūlymus anksčiau, nei jie tampa prieinami kitiems. Kas savaitę 18:00 val. „Plius“ nariai pirmieji turi galimybę prisijungti prie naujų išpardavimų. Tokiu būdu apsipirkimas su „Lounge by Zalando“ tampa dar malonesnis.


3. Tapkite nariu ir mėgaukitės išskirtiniais privalumais


„Lounge by Zalando“ siūlo išskirtinius pasiūlymus tiek stilingam garderobui, tiek jūsų namų jaukumui. Gausus asortimentas užtikrina, kad atrasite geriausius pasiūlymus, kurie atitinka jūsų asmeninį stilių ir biudžetą, o „Lounge by Zalando“ teikiami privalumai garantuoja geriausią apsipirkimo patirtį. Užsiregistruokite mūsų internetinėje svetainėje ir tapkite bendruomenės nariu jau šiandien.

Tai labai paprasta, tereikia atlikti tris žingsnius:

 1. Spustelėkite mygtuką „Tapti nariu“
 2. Pasirinkite norimą registracijos būdą:
 3. Pradėkite atrasti populiariausius mados prekių ženklus ir produktus su nuolaidomis kiekvieną dieną.

Zalando Lounge clothes


4. Kaip pasinaudoti „Lounge by Zalando“ nuolaidos kodu ir kitomis nuolaidomis


Nemokamo pristatymo kupono kodas

Kupono kodą panaudoti labai paprasta. Mes jį automatiškai pritaikome jūsų kito užsakymo metu. Be to, remdamiesi jūsų ankstesnių „Zalando“ užsakymų istorija, automatiškai užpildysime net ir pristatymo adresą, todėl naujų stiliaus atradimų įsigijimas bus dar patrauklesnis, patogesnis ir greitesnis, nei galite įsivaizduoti.

Kiti kuponų kodai

Kupono kodą panaudoti dar niekada nebuvo taip lengva!

Pateikdami užsakymą, įveskite kodą į tam skirtą langelį ir paspauskite „PRITAIKYTI“. Kupono suteikiama nuolaida bus iš karto išskaičiuota iš bendros užsakymo sumos.

Turėkite omenyje, kad „Lounge by Zalando“ gauti kuponai gali būti panaudoti būtent tik šioje svetainėje. Kai kurie kodai gali būti panaudoti ir atliekant kelis skirtingus pirkimus. Todėl prieš naudodami atkreipkite dėmesį į numatytąsias sąlygas.

Patarimai, į kuriuos verta atsižvelgti:

 • Ar jūsų kupono kodas parašytas teisingai?
 • Ar jūsų kupono galiojimo laikas dar nepasibaigęs?
 • Ar jūsų nuolaidos kodas dar nebuvo panaudotas užsakymo metu?
 • Ar kupono kodą įvedėte į teisingą laukelį atsiskaitymo puslapyje?
 • Ar jūsų kupono nuolaida gali būti pritaikyta jūsų krepšelyje esantiems prekių ženklams, kategorijoms ir produktams?
 • Ar jūsų užsakymo suma siekia nustatyto minimalaus krepšelio dydį?
 • Ar kupono kodą gavote iš mūsų internetinės svetainės, socialinių tinklų paskyrų, naujienlaiškio ar mobiliosios programėlės?


5. Dažniausiai užduodami klausimai


Ar „Zalando“ kupono kodas gali būti pritaikytas ir „Lounge by Zalando”?

„Zalando-Lounge“ ir „Zalando“ internetinės svetainės yra nepriklausomos viena nuo kitos ir veikia skirtingose platformose. Todėl [Zalando-Lounge.lt] kuponus panaudoti [Zalando.lt] svetainėje nėra galimybės ir atvirkščiai.

Ar „Lounge by Zalando” kuponai turi nustatytą galiojimo laiką?

Visi „Lounge by Zalando” kuponai galioja tik ribotą galiojimo laiką. Priklausomai nuo kupono pobūdžio, galiojimo laikas gali skirtis.

Informaciją apie nustatytą kupono galiojimo laiką, mažiausio krepšelio dydį ir dar daugiau galite rasite numatytose sąlygose ir taisyklėse.

Kaip galiu gauti „Lounge by Zalando“ nuolaidos kuponą?

Mūsų kampanijų nuolaidų kuponai yra periodiškai siunčiami naujienlaiškiuose. Jei jau esate registruotas narys, naujienlaiškį galite užsiprenumeruoti prisijungę prie savo paskyros ir pakeitę nustatymus skirtuke „Naujienlaiškio nustatymai“.

Jak-si%C4%99-ubra%C4%87-na-Wigili%C4%99-firmow%C4%85.jpg

Ar „Lounge by Zalando“ siūlo nuolaidos kuponus naujiems klientams?

Taip, „Lounge by Zalando“ suteikia nuolaidą pirmajam užsakymui naujiems klientams tam tikrose šalyse. Be to, nauji nariai, kurie užsiprenumeruoja naujienlaiškį, gauna nuolaidos kodą, kurį gali panaudoti kito užsakymo metu ir taip sutaupyti.

Ar „Lounge by Zalando“ siūlo nemokamą pristatymą?

Taip! „Lounge by Zalando“ siūlo nemokamą pristatymą tam tikrų kampanijų metu, jei jūsų užsakymo dydis viršija numatytą sumą. Ieškokite nemokamo pristatymo pasiūlymų mūsų svetainėje ar įvairių išpardavimų metu ir sutaupykite.

Ar galima vienu metu naudoti kelis „Lounge by Zalando“ kuponus?

Apgailestaujame, tačiau kelių kuponų vieno užsakymo metu panaudoti galimybės nėra. Viename užsakyme galima panaudoti tik vieną kuponą.

Kodėl neveikia mano „Lounge by Zalando“ nuolaidos kodas?

Mes norime užtikrinti, kad jūsų patirtis su „Lounge by Zalando“ būtų sklandi ir turėtumėte galimybę gauti geriausius pasiūlymus apsipirkdami mūsų svetainėje. Todėl, jei turite problemų su kuponu, nepamirškite:

 • Vienam užsakymui galima panaudoti tik vieną nuolaidos kuponą
 • Kiekvienas kuponas turi numatytą galiojimo laiką
 • Įsitikinkite, kad kupono kodas tikrai įvestas teisingai
 • Nuolaidos kartais gali būti pritaikomos tik tam tikriems produktams ir kategorijoms
 • Kuponai gali turėti nustatytą minimalaus krepšelio dydį

Jei įsigytas prekes nusprendėte grąžinti, mes pasiliekame teisę nepratęsti jūsų nuolaidos kupono galiojimo laiko.

Šią informaciją ir dar daugiau apie kuponų kodus galite rasti DUK puslapyje.

Paslaugų teikimo sąlygos

*Viename užsakyme galima panaudoti tik vieną kuponą. Kiekvienas kuponas turi nustatytą galiojimo laiką. Kuponai kartais gali galioti tik tam tikriems produktams ir kategorijoms. Kuponams gali būti nustatytas minimalaus krepšelio dydis. Nuolaidos kuponus galima panaudoti tik vieną kartą.