Sveiki atvykę į „Lounge by Zalando“!

AboutUs_top_image


Kas yra „Lounge by Zalando“?

„Lounge by Zalando“ - tai internetinė išparduotuvė, kurioje kasdien rasite daugiau nei 2000 mados ir gyvenimo būdo prekių ženklų pasiūlymų su nuolaidomis iki 75 %*.

Kasdien „Lounge“ atraskite paslėptus lobius: nesvarbu, ar norite palepinti save, ką nors kitą, ar tiesiog ieškote netikėtų dalykų, kiekviena diena su mumis yra kitokia.  

Norite gauti geriausius pasiūlymus pirmieji? Tad būtinai įjunkite pranešimų priminimą, nes mūsų pasiūlymai galioja trumpai ir jų kiekis ribotas.

 

Specialūs pasiūlymai tik jums :

JUMS ir jūsų NAMAMS: atraskite mados, aukščiausios kokybės ir gyvenimo būdo prekių ženklų pasiūlymus.

Iki 75 %* nuolaidos kasdien: sutaupykite nesileisdami į kompromisus dėl stiliaus 

Nemokamas grąžinimas: neskubėdami viską pasimatuokite ir grąžinkite savo nuožiūra per 30 dienų.

Prisijunkite prie lobio medžioklės

Kiekvieną darbo dieną 8 ir 19 val., o savaitgaliais 9 val. ryto „Lounge by Zalando“ pristato naują vyriškų, moterų ir vaikų mados prekių ženklų asortimentą, taip pat namų apyvokos prekių pasiūlymus.

Nežinote, kaip mėgautis visu „Lounge by Zalando“? 

Nesijaudinkite. 

Mūsų išsamiose instrukcijose paaiškinama, kaip užsiregistruoti, apsipirkti ir sutaupyti perkant mėgstamų prekių ženklų prekes:

Pirmas etapas -  Užsiregistruokite nemokamai. Prie „Lounge by Zalando“ galite prisijungti keliais būdais. Užsiregistruokite susikurdami naują paskyrą arba prisijunkite naudodami turimus „Zalando“, „Google“ arba „Apple“ prisijungimo duomenis.

Antras etapas - Įjunkite tiesioginius pranešimus, užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir nepraleiskite nė vieno iš mūsų kasdienių pasiūlymų ar išskirtinių priedų - jie labai populiarūs, bet jų kiekis ribotas.

Trečias etapas - Susipažinkite su mūsų pasiūlymais ir įtraukite mėgstamiausias prekes į pirkinių krepšelį. Tačiau neužsibūkite per ilgai, prekės jūsų krepšelyje bus rezervuojamos tik 20 minučių.

Ar žinojote tai? Jūs taip pat galite apsipirkti „Lounge by Zalando“ keliaudami. Tiesiog atsisiųskite „Lounge by Zalando“ programėlę ir niekada nepraleiskite puikių pasiūlymų.

Tai, kas itin ypatinga

„Lounge by Zalando“ rasite pasiūlymų iš visų mūsų prekių kategorijų, taip pat specialių nuolaidų kodų, kad galėtumėte sutaupyti dar daugiau.  Daugiau informacijos rasite mūsų  pardavimo kuponų ir nuolaidų kodų puslapyje 

Kodėl mes siūlome tokias nuostabias nuolaidas?

Puikūs prekių ženklai, dar geresnės kainos. Bet kodėl mes siūlome tokias nuolaidas? Kai mūsų pasiūlymai baigiasi, mes prekes užsakome patys. Taip išvengiame didelių logistikos ir sandėliavimo išlaidų. Mūsų verslo modelio dėka mes galime palyginti savo kainas su rekomenduojama mažmeninė kaina

Ar „Lounge by Zalando“ yra „Zalando“dalis?

Taip, „Lounge by Zalando“" priklauso „Zalando“ grupei. 

Nors dėl mūsų riboto laiko pasiūlymų ir nuostabių nuolaidų mados, aukščiausios kokybės ir namų apyvokos prekėms galite tikėtis šiek tiek kitokios apsipirkimo patirties, galite būti tikri, kad vis dar esame vienos didelės šeimos dalis.

 

Gal turite klausimų mūsų klientų aptarnavimo komandai?

Mūsų klientų aptarnavimo komanda patenkins jūsų poreikius ir atsakys į visus jūsų klausimus. Ieškokite pagalbos apsilankę mūsų DUK puslapyje, paskambinę klientų aptarnavimo linija pirmadieniais-penktadieniais nuo 08:00 iki 17:00 arba užpildę susisiekimo anketą.