„Zalando Lounge“ programėlė

Ką „Zalando Lounge“ gali jums pasiūlyti
Mūsų privilegijos

Nuolaida net iki 75%*

Atrodykite geriausiai, jauskitės patogiausiai Pasilepinkite. Nes tai galite

ATSISIŲSKITE ZALANDO LOUNGE PROGRAMĖLĘ JAU ŠIANDIEN

Gaukite greitą prieigą prie visų geriausių pasiūlymų!

Zalando Lounge programėlę
Zalando Lounge programėlę

KOKS YRA ZALANDO LOUNGE PROGRAMĖLĖS NAUDOJIMO PRIVALUMAS?

Niekada nepraleiskite mūsų riboto laiko išpardavimų pasiūlymų ir gaukite išskirtinę prieigą prie geriausių dizainerių prekių ženklų. Registruokitės nemokamai dabar! Pagaliau galite sekti mūsų esamas ir būsimas akcijas keliaujant! Gausite:

 • išskirtinę prieigą prie geriausių prekių ženklų
 • nuolaidų kodus programėlės naudotojams
 • naujus pasiūlymus kasdien

UK App Landing-Android

Naudodami specialias funkcijas prekes užsakykite greitai ir patogiai. Su „Zalando Lounge“ programėle galite:

 • naudoti greitus filtrus, padedančius rasti geriausias akcijas
 • perkelti elementus iš naršymo istorijos į pirkinių krepšelį
 • nustatyti pranešimus apie būsimas akcijas
 • gauti nuolaidas iki -75 %*

Narystė ne tik nemokama, bet ir visiškai neįpareigojanti. Kadangi pirkti neprivalote, galite neskubėti rinktis naujų mėgstamų prekių. Kartu su geriausiais ir ieškomais prekių ženklais „Zalando Lounge“ siūlo ir daug specialių sezoninių išpardavimų su išskirtinėmis, kruopščiai atrinktomis prekėmis.

NEMOKAMA ZALANDO LOUNGE PROGRAMĖLĖ – MŪSŲ KONCEPCIJA

Apsilankykite „Zalando Lounge“ programėlėje, skirtoje „iOS“ ir „Android" ir jau dabar atraskite naujausius mūsų apsipirkimo klubo pasiūlymus.

„Zalando Lounge“ yra vyriškų, moteriškų ir vaikiškų drabužių parduotuvė, kurioje siūlomos garsių prekių ženklų prekės su gerokai sumažintomis kainomis. Dabar savo patogumui galite naršyti ir ieškoti mūsų trijų dienų pasiūlymų tiesiai išmaniajame telefone. Pranešimus apie mėgstamus prekių ženklus gausite iš karto.

UK App Landing-IOS

Greitai ir lengvai programėlę atsisiųskite į savo įrenginį – su ja nepraleisite nė vienos naujausios mėgstamų dizainerių kolekcijos. Be didelio drabužių pasirinkimo, reguliariai galėsite rinktis iš aksesuarų, avalynės ir namų apyvokos daiktų. Intuityvi navigacija leidžia lengvai apsipirkti keliaujant bei filtruoti pagal dydį, spalvą ir kainą. Kaip mūsų mados klubų narys galite pasinaudoti nuolaidomis iki 75 %*!

ATSISIŲSKITE ZALANDO LOUNGE PROGRAMĖLĘ – TAIP LENGVIAU RASITE, KO IEŠKOTE

Paruošėme puikių pasiūlymų, mėgstamų prekių ženklų ir „Zalando Lounge“ kuponų. Mūsų pasiūlymą rasite internete ir „Zalando Lounge“ programėlėje – nereikia išeiti iš namų ir jungtis prie nuolaidų ieškančios minios mieste. Atsisiųskite programėlę, pasidarykite mėgstamos kavos ir apsilankykite mūsų klube.

Išparduotuvėje rasite ne tik geriausių mados prekių ženklų iš viso pasaulio, bet ir ypatingų aksesuarų, namų apyvokos daiktų, sportinės aprangos, sportinių batelių ir avalynės pasiūlymų. Šios aukščiausios kokybės apsipirkimo paslaugos ekspertai jau nuo 2010 m. teikia vieną pasiūlymą po kito, darydami iki 75 % nuolaidas nuo gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos. Čia tikrai rasite elegantiškiausias ir stilingiausias pasaulio drabužių kolekcijas ir aksesuarų asortimentą – tai privaloma vieta, į kurią turi užsukti išprusę mados gerbėjai.

 • gaukite užsakymo būsenos pranešimus
 • gaukite nuolaidų kodus ir slaptus pasiūlymus tik programėlėje
 • gaukite išskirtinę prieigą prie specialiųjų akcijų
 • gaukite greičiausią prieigą prie kasdienių akcijų

Atsisiųskite nemokamai jau dabar!

Zalando Lounge programėlę
Zalando Lounge programėlę

unisex_outlet_banner_CM