Priklausome „Zalando“

„Vans“ išpardavimas internetinėje „Lounge by Zalando” outlet parduotuvėje

Ką „Lounge by Zalando“ gali jums pasiūlyti
Mūsų privilegijos

Nuolaidos iki 75 %*

Atrodykite ir jauskitės puikiai. Pasilepinkite. Nes tai galite.

„Vans“ outlet prekės intriguojančiam gatvės stiliui

Esate atsipalaidavęs, tačiau klasiką vertinantis žmogus. Mėgstate ramybę, tačiau negalite be aktyvaus laisvalaikio. Tokias, iš pažiūros, priešingybes sujungia „Vans“. „Vans“ outlet bus tinkamiausia vieta, jei ieškote retro aprangos detalių, nepavaldžių laikui ir atsparių ekstremaliems išbandymams. Prisijunkite prie „Lounge by Zalando“ ir atraskite.

vans_outlet_2_CM

 

„Vans“ batai leis laužyti stereotipus kasdien

„Vans“ istorija prasidėjo 1966 metais, kai du broliai atidarė pirmąją parduotuvę. Ji buvo išskirtinė tuo, kad čia pat, jos viduje, buvo gaminami ir parduodami pirmieji „Vans“ sportiniai bateliai riedlenčių sporto entuziastams. Toks modelis jau pirmąją dieną sulaukė nemenko susidomėjimo. Kai kurie dalykai nepakito iki šiol – nuo pat pirmos dienos „Vans“ nenustojo stebinti savo klientų vis naujais modeliais ir inovacijomis. Tą daro ir dabar. Juk ir jų moto „Off The Wall“ komunikuoja apie nepriklausomą mąstymą, rezistenciją, nepaklusimą normoms ir ekscentriškumą. Jei jums tai pažįstama, „Vans“ outlet apsilankyti privalote.

Vienas iš pagrindinių „Vans“ batų charakteristikų, kurios ir lėmė tokį populiarumą, yra vulkanizuotos gumos konstrukcija bato padui. Būtent ją taip ir giria riedlentininkai – ši medžiaga ir specifinis jos apdirbimas lemia su niekuo nesulyginamą sukibimą su riedlente ar bet kokia kita danga. Viršutinė bato dalis gaminama iš drobės arba zomšos. Tai ne tik itin patogios ir kvėpuojančios medžiagos, bet ir vienos iš nedaugelio, galinčių atlaikyti didžiules temperatūros šių batų gaminimo metu.

vans_outlet_3_CM

Rinkdamiesi batus „Vans“ outlet, atkreipkite dėmesį į „Vans“ Old Skool kolekciją. Joje rasite klasikinio modelio, originaliuosius žemo profilio kedus, kurie ir pavergė fanų širdis. Rinkitės iš juodų, raudonų, pastelinių atspalvių, šaškių lentos ar spaudiniais dekoruotų modelių.

„Vans“ kuprinės skirtos ne tik daiktams susidėti 

Nors „Vans“ ir pradėjo karjerą nuo itin pritaikytų batų riedlentininkams ir gatvės stiliui, dabartinė produkcija kur kas įvairesnė. Nemenko susidomėjimo susilaukia ir „Vans“ kuprinės, kurias atrasti kviečiame ir jus.

„Vans“ kuprinės, paraleliai sportbačiams, yra sukurtos riedlentininkams, tad jų ištvermė didžiulė. Kad ir kiek bemėtytumėte kuprinę, ji neabejotinai atlaikys net ir šiurkščiausius paviršius. Odiniai ir guminiai paviršiai lemia ir kokybę bei tvirtumą, tad į ją lengvai tilps iki 30 litrų tūrio mantos. Jų stiliai atliepia batelių modelius – galite lengvai suderinti „Vans“ Old Skool krepšį bei batus. Tereikia išsirinkti.

„Vans“ išpardavimas jums pasiūlys itin platų produkcijos pasirinkimą moterims, vyrams bei vaikams, sportui ar laisvalaikiui. „Lounge by Zalando“ rasite šio prekės ženklo išgirtąją retro avalynę, sportinę ar gatvės stiliaus aprangą, pavyzdžiui, kelnes, džemperius, marškinėlius. Populiarumu nenusileidžia ir minėtosios kuprinės. Rinkitės iš daugybės spalvų, medžiagų, bato aulo tipų, raštų. Be to, „Vans“ palaipsniui pereina prie tvaresnių gamybos ir medžiagų išgavimo technologijų, tad įsigydami produktus galėsite prisidėti prie švaresnės ateities.

Stilinga apranga pigiau, juk nieko nėra geriau

Jei jums nesvetimas „Off The Wall“ požiūris, simbolizuojantis laisvą mąstymą, stereotipų laužymą ir drąsą, rinkitės „Vans“. „Vans“ batai įkūnys nepriklausomybės įvaizdį ir leis eiti, bėgti, minti ar riedlente važiuoti šimtus kilometrų. Nieko nelaukite ir pildykite spintą jau dabar. „Vans“ išpardavimas – puikiausia proga. Svarbiausia tai, kad tapę „Lounge by Zalando“ nariu, galėsite mėgautis didžiulėmis nuolaidomis bei kitais klubo privalumais:

  • Nemoka registracija be jokių įsipareigojimų
  • Įspūdingos nuolaidos iki 75 %*
  • Originalios, net riboto leidimo prekės – kitur nerasite
  • Nemokamos grąžinimas, o gal net nemokamo pristatymo kuponai?
  • Tūkstančių prekės ženklų pasirinkimas vyrams, moterims, vaikams