Priklausome „Zalando“

Lounge by Zalando Outlet internete: suraskite geriausius prekių ženklus iki 75 %* pigiau

Prisijunkite ir atraskite

Kasdieniai pasiūlymai su nuolaidomis iki 75 %*

(73)
Ką „Lounge by Zalando“ gali jums pasiūlyti
Mūsų privilegijos

Nuolaidos iki 75 %*

Atrodykite ir jauskitės puikiai. Pasilepinkite. Nes tai galite.

LOUNGE BY ZALANDO OUTLET

„Lounge by Zalando“ – tai internetinė parduotuvė, kurioje galite įsigyti geriausius tarptautinius ir vietinius prekių ženklus. Tokių nuolaidų nerasite niekur kitur. Kasdienių išpardavimų metu kiekvienas ras savo skonį ir mados stilių atitinkančių prekių.

unisex_outlet_2_CM

Naudodami mūsų sklandžiai veikiančią užsakymų sistemą galite tikėtis, kad prekės bus pristatytos tiesiai į namus, be to kasdien rasite nuolaidų iki 75 %* geriausiems prekių ženklams ir kolekcijoms.

LOUNGE BY ZALANDO: JŪSŲ MADOS KRYPTIS

Internetinės parduotuvės veiklos idėja – prenumeratoriams teikti kasdienius ir ribotus pasiūlymus. Nemokamai ir be įsipareigojimų užsiregistravę galite reguliariai naršyti po visame pasaulyje žinomų ir vietinių prekių ženklų outlets, o pirkdami – daug sutaupyti.

Išparduotuvėje rasite ne tik geriausių mados prekių ženklų iš viso pasaulio, bet ir ypatingų aksesuarų, namų apyvokos daiktų, sportinės aprangos, sportinių batelių ir avalynės pasiūlymų. Šios aukščiausios kokybės apsipirkimo paslaugos ekspertai jau nuo 2010 m. teikia vieną pasiūlymą po kito, darydami iki 75 %* nuolaidas nuo gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos. Čia tikrai rasite elegantiškiausias ir stilingiausias pasaulio drabužių kolekcijas ir aksesuarų asortimentą – tai privaloma vieta, į kurią turi užsukti išprusę mados gerbėjai.

LOUNGE BY ZALANDO KONTROLĘ PERIMA KLIENTAS

Klubo sėkmės pagrindas turėtų būti aukščiausios kokybės apsipirkimo klubo paslaugų lankstumas ir patogumas. Taip yra ir šioje išskirtinėje narių platformoje – patikimoje ir vertoje pasitikėjimo internetinėje parduotuvėje, kurioje pateikiami įvairūs privatūs ir išskirtiniai pasiūlymai.

unisex_outlet_3_CM

Naudodamasis šiais gausiais ir patraukliais pasiūlymais klubo narys tampa apsipirkimo patirties dalimi, kuri jam leidžia kontroliuoti. Kadangi nėra reikalavimo atlikti reguliarius pirkimus ar teikti užsakymus, daugiausia dėmesio skiriama paieškai atsipalaidavus naršant išparduotuvėje. Užsiregistravęs narys akimirksniu patenka į puikios mados ir patogaus stilingo apsipirkimo pasaulį.

Pasitikėjimu ir patikimumu grindžiamo aukščiausios kokybės apsipirkimo klubo idėja yra savaime suprantama. Už klientų lojalumą atsidėkojame siūlydami didelį aukščiausios kokybės prekių pasirinkimą – apsipirkimas internetu bus visada maloni patirtis. Užsiregistravus nemokamai paslaugai, atsiveria neribotos galimybės.