Black Friday 2022 - Juodasis penktadienis

Ką „Lounge by Zalando“ gali jums pasiūlyti
Mūsų privilegijos

Nuolaida net iki 75%*

Atrodykite geriausiai, jauskitės patogiausiai Pasilepinkite. Nes tai galite

2022 M. JUODASIS PENKTADIENIS – MŪSŲ GERIAUSIUS PASIŪLYMUS RASITE ČIA

Dar nesate „Lounge by Zalando“ narys? Norėdami gauti prieigą prie kasdienių išskirtinių išpardavimų, greitai ir lengvai užsiregistruokite su savo el. pašto adresu arba naudokite turimą „Zalando“ paskyrą. Įsigykite šventines dovanas internetu arba tiesiog be didelių išlaidų apsirenkite taip, kad per šventes atrodytumėte įspūdingai!

2022 m. juodajam penktadieniui parengėme ypatingą akciją. Pasiruoškite mėgstamiausiems prekių ženklams ir mažiausioms kainoms!

Zalando Lounge clothes

2022 M. JUODOJO PENKTADIENIO IŠPARDAVIMAI

Šiemet „Lounge by Zalando“ klientams paruošėme daug puikių pasiūlymų! Dažnai 24 valandų nepakanka apsipirkimo svajonėms išsipildyti, todėl „Lounge by Zalando“ juodojo penktadienio išpardavimai vyks ištisą savaitę!

ATSISIŲSKITE „LOUNGE BY ZALANDO“ PROGRAMĖLĘ – TAIP LENGVIAU RASITE, KO IEŠKOTE

Jei norite pasinaudoti naujausiais juodojo penktadienio pasiūlymais, neprivalote sėdėti namuose prie kompiuterio. Naudodami „Lounge by Zalando“ programėlę rasite naujausias nuolaidas ir specialius pasiūlymus namuose, darbe ar keliaujant. Naudojantis naujausiais pranešimais apie pasiūlymus nebereikės nerimauti dėl praleistų juodojo penktadienio pasiūlymų. Vos keli paspaudimai – ir jau galite ieškoti mėgstamų prekių ženklų už neįtikėtinas kainas.

Paruošėme puikių pasiūlymų, mėgstamų prekių ženklų ir „Lounge by Zalando“ kuponų. Mūsų pasiūlymą rasite internete ir „Lounge by Zalando“ programėlėje – nereikia išeiti iš namų ir jungtis prie nuolaidų ieškančios minios mieste. Atsisiųskite programėlę, pasidarykite mėgstamos kavos ir apsilankykite mūsų klube.

Outlet-Black-Friday-discounts-Zalando-Lounge

Išparduotuvėje rasite ne tik geriausių mados prekių ženklų iš viso pasaulio, bet ir ypatingų aksesuarų, namų apyvokos daiktų, sportinės aprangos, sportinių batelių ir avalynės pasiūlymų. Šios aukščiausios kokybės apsipirkimo paslaugos ekspertai jau nuo 2010 m. teikia vieną pasiūlymą po kito, darydami iki 75 %* nuolaidas nuo gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos. Čia tikrai rasite elegantiškiausias ir stilingiausias pasaulio drabužių kolekcijas ir aksesuarų asortimentą – tai privaloma vieta, į kurią turi užsukti išprusę mados gerbėjai.

„Lounge by Zalando“ klientai jau pripratę prie prekių ženklų išpardavimų, didžiulių nuolaidų ir naujausių madų. Nesvarbu, kas esate – sporto entuziastas, prekių ženklų gerbėjas ar nuolaidų medžiotojas, mūsų juodojo penktadienio pasiūlymuose rasite platų mados pasirinkimą mažomis kainomis.

Pasinaudokite naujausiais juodojo penktadienio pasiūlymais ir artėjant žiemai stilingai apsirenkite pats bei aprenkite savo šeimą. Mėgaukitės mūsų nuolaidomis „adidas“, „Guess“, „Michael Kors“ ir „UGG“ prekių ženklams ir įsigykite mėgstamų prekių ženklų drabužių ir aksesuarų už mažą kainą!

Narystė „Lounge by Zalando“ yra visiškai nemokama ir neįpareigoja pirkti. Norint papildyti garderobą neišlaidaujant – „Lounge by Zalando“ tam tikrai tinkama vieta. Internetinėje parduotuvėje ne tik juodojo penktadienio pasiūlymai, čia rasite ir sezoninius, ir teminius išpardavimus bei platų pirmaujančių prekių ženklų asortimentą. Sužinokite, ką siūlome, ir vos keliais pelės paspaudimais prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

MĖGAUKITĖS MŪSŲ JUODOJO PENKTADIENIO PASIŪLYMAIS „LOUNGE BY ZALANDO“