Išpardavimas – Drabužiai vaikams

Ką „Zalando Lounge“ gali jums pasiūlyti
Mūsų privilegijos

Nuolaida net iki 75%*

Atrodykite geriausiai, jauskitės patogiausiai Pasilepinkite. Nes tai galite

Drabužiai vaikams ir jų nepamirštamiems nuotykiams

„Zalando Lounge“ rūpinasi mažaisiais ir jų noru tyrinėti pasaulį kiekvieną dieną. Puikiai žinome, kaip svarbu viską išbandyti patiems, džiaugtis sniegu ar šokinėti per balas, o gal žaisti. Drabužiai vaikams internetu yra puikiausia vieta papildyti garderobą visoms situacijoms – džinsai, striukės, batai, džemperiai dabar – net iki 75%* pigiau.

Funkcionalūs vaikiški rūbai smagiai vaikystei

Visi žinome, kaip linksma dūkti su draugais lauke nepaisant oro sąlygų. Tačiau tam, kad būtų malonu, reikalinga tinkama, apsauganti apranga. „Zalando Lounge“ rasite drabužius, kurie apsaugos visais metų laikais. Tai puiki proga – juk vaikai greitai išauga net nesudėvėtus drabužius ir dažnai tenka juos keisti naujais. Nepraleiskite šios puikios progos pasinaudoti nuolaidomis ir pasirūpinti mažųjų žaisminga ir nerūpestinga vaikyste. 

kids_outlet_2_CM

 

„Zalando Lounge“ drabužių vaikams kataloge rasite drabužius tiek patiems mažiausiems kūdikiams, tiek paaugliams. Jus nustebins funkcionalių rūbų vaikams internetu gausa. Čia pasiruošite visiems metų laikams ir pačioms netikėčiausioms oro išdaigoms, rasite platų pasirinkimą lauko, kasdienai skirtų ar puošnių drabužių. Lietus ar vėjas, sniegas ar saulė – su tinkamais drabužiais mažyliai jausis patogiai ir saugiai. Tikriausiai vienas reikalingiausių drabužių vaikams – striukė, kuri gali būti įvairiausių ilgių, storių. Nepamirškite prie striukės priderinti ir sezoną atitinkančius aksesuarus. 

Kad būtų malonu ir patogu ne tik lauke, bet ir namuose ar šiltuoju metų laiku, „Zalando Lounge“ pasirinkimas jus nustebins kasdienai skirtų vaikiškų rūbų įvairove. Patogūs trikotažiniai drabužiai, laisvi ar sudėtyje turintys elastano, kad lakstyti ir žaisti būtų dar patogiau. Čia jūsų laukia patys įvairiausi modeliai, spalvų, raštų gausa, net mylimiausi mažųjų herojai ir personažai. Akį trauks ir džiugins įvairios aplikacijos, blizgučiai, piešiniai ar spalvų deriniai. Judesių nevaržantys bei patogūs. Ar gali būti kas geriau? Pasižvalgykite ir išsirinkite drabužius vaikams jau dabar.

 

Madingi ir išskirtiniai drabužiai mažiesiems stileivoms

Svarbu ne tik jaustis patogiai, bet ir atrodyti stilingai nuo pat mažų dienų. Įvairiomis detalėmis puošti drabužėliai ne tik papildys jau turimą garderobą, tačiau galėsite kurti naujus derinius, kurie padės atsiskleisti mažosioms asmenybėms. Padėkime mažyliams kurti savo įvaizdį patiems – rinkitės rūbus vaikams internetu kartu, tai bus įdomus ir kūrybingas laikas kartu. O prie išsirinktų drabužių nepamirškite priderinti aksesuarų. Atkreipkite dėmesį į drabužių audinius. Svarbu, kad jie nedirgintų odos, būtų jaukūs ir natūralūs. „Zalando Lounge“ rasite aukštos kokybės drabužius vaikams iš natūralių medžiagų. Rūbus iš medvilnės, lino, vilnos ne tik bus malonu dėvėti, bet jie ir nesusidėvės greitai.  

kids_outlet_3_CM

Gal ruošiatės gimtadienio ar kitai šventei? Neabejojame, kad rasite kuo papuošti pačių įvairiausių įgeidžių turinčius skirtingo amžiaus vaikus. Drabužiai vaikams internetu – tai vieta, kur rasite puošnius drabužėlius tiek mergaitėms, tiek berniukams. Čia rasite viską, kad jūsų mažieji ne tik puikiai jaustųsi, galėtų nevaržomai judėti, bet ir išreikštų savo besiformuojantį stilių su tokiais prekiniais ženklais kaip „adidas“, „Aigner“, „Esprit“, „O'Neil“, „Fila“. Pasirūpinkite mažaisiais jau dabar!

 

Aukščiausia kokybė mažųjų judėjimo laisvei ir stiliui 

„Zalando Lounge“ nudžiugins net pačius išrankiausius kokybiškais, funkcionaliais ir stilingais rūbais vaikams, kuriems taikoma iki 75 %* nuolaida. Jums reikia tik nemokamai užsiregistruoti „Zalando Lounge“ ir visus geriausius pasiūlymus matysite kiekvieną dieną. O kad būtų dar patogiau, parsisiųskite mobiliąją programėlę į savo telefoną, čia apsipirksite dar maloniau ir greičiau. 

  •  Aprangos prekės iki 75 %* pigiau
  • Nepraleiskite progos pasinaudoti nuolaidomis
  • Kasdieniai išpardavimų pasiūlymai
  • Nemokamas prekių grąžinimas
  • Rinkitės iš daugiau nei 2500 prekės ženklų