Priklausome „Zalando“

Iki -75% nuolaida Lounge by Zalando

Lacoste internetinė išparduotuvė

Lacoste prekės ženklas sukurtas šiuolaikiškam ir stilingam gyvenimo būdui. Mūsų asortimente rasite stilingų marškinių, kelnių, suknelių ir daugiau. Išsiskirkite su Lacoste ir pradėkite savo stiliaus atradimų kelionę jau šiandien!

Ką „Lounge by Zalando“ gali jums pasiūlyti
Mūsų privilegijos

Nuolaidos iki 75 %*

Atrodykite ir jauskitės puikiai. Pasilepinkite. Nes tai galite.

„Lacoste“ outlet įvairovė jūsų laisvalaikiui ar kasdienai

Save apibūdintumėte kaip sportišką, tačiau eleganciją ir prabangą vertinančią asmenybę. Renkantis aprangą jums svarbi ne tik jos išvaizda, bet ir prekės ženklo vertybės, simbolika. Tokiu atveju „Lacoste“ outlet jums taps puikia proga įsigyti aprangos ir avalynės. Tereikia tapti „Lounge by Zalando“ nariu. Mėgaukitės nuolaidomis jau šiandien.

 

lacoste_outlet_2_CM

„Lacoste“ drabužiai tiek tenisininkui, tiek mados entuziastui

Jei reikia lašelio įkvėpimo ir motyvacijos, įtempkite ausis. „Lacoste“ istorija prasidėjo 1923 metais, kuomet aštuoniolikmetis studentas Renė „Lacoste“ išdrįso palikti studijas ir visas jėgas atsidavė savo aistrai – tenisui. Sunkus darbas ir talentas jaunuoliui atnešė išskirtinį titulą – geriausio pasaulio tenisininko vardą. Dėl agresyvaus žaidimo stiliaus, Amerikos žurnalistų jis buvo pramintas krokodilu. Ši pravardė pasklido po visą pasaulį, o Renė net pradėjo prašyti prisiūti krokodilo emblemą ant jo teniso marškinėlių. Neilgai trukus, teniso žvaigždė susipažino su verslininku Andrė Giller ir taip gimė ši kompanija. Legenda gyvuoja – „Lacoste“ prekės ženklas tapo pirmuoju pasaulyje, ant marškinėlių prisiuvusiu autentišką logotipą. Jūsų vilkimi „Lacoste“ drabužiai padės jums kiekvieną dieną su savimi nešiotis šį inovacijos, drąsos ir autentiškumo simbolį. Pasinaudokite „Lacoste“ outlet ir nepasigailėsite.

Štai taip gimė vieni iš labiausiai atpažįstamų polo marškinėlių pasaulyje. Dabar „Lacoste“ yra visame pasaulyje pamėgtas ir atpažįstamas prekės ženklas, kurio pagrindinė vertybė yra patogi elegancija. Pradėjusi nuo polo marškinėlių, skirtų išskirtinai teniso žaidėjams, dabar kompanija gamina diversifikuotą produkciją. „Lacoste“ drabužiai tiks ne tik sportininkui, bet ir sportiškos prabangos ieškančiam žmogui. „Lounge by Zalando“ „Lacoste“ išpardavimas jus sužavės klasikinių polo ar kitokių sportinių marškinėlių gausybe, laisvalaikio ar dalykinėmis kelnėmis, striukėmis. Rasite ir elegantiškų aksesuarų: diržų, laikrodžių, piniginių, papuošalų. O kurgi dar „Lacoste“ batai? Lygiapadžiai kedai, teniso bateliai, sportbačiai bėgimui. Rinksitės klasikinę baltą spalvą ar eksperimentuosite?  

Išdrįskite gyventi aktyviai ir stilingai

Akivaizdu, jog stilistiniu aspektu prekės ženklas komunikuoja madingą sportiškumą, inovatyvią drąsą, prabangą. Dėl šių priežasčių „Lacoste“ outlet apsipirks ir mėgėjai išsiskirti, ir kuklūs išskirtinių aksesuarų gerbėjai.

lacoste_outlet_3_CM

Tačiau tai ne pabaiga – prekės ženklo gerbėjai itin vertina ir gaminių kokybę bei komfortą. Medžiagos, iš kurių yra gaminama produkcija, yra aukštos kokybės bei ilgaamžės, jos leidžia kūnui kvėpuoti. „Lacoste“ batai dažniausiai gaminami iš natūralios ar dirbtinės meistriškai išdirbtos odos, laisvalaikio apranga gaminama iš aukštos kokybės medvilnės. Sportinėje aprangoje taikomos nemalonius kvapus neutralizuojančios, orui pralaidžios technologijos, naudojamas poliesteris, tinklelis, tekstilė. Rinkdamiesi šio prekės ženklo gaminius būsite užtikrinti. Tai – tikrų profesionalų darbas, kurį ir jūs galėsite vilkėti su malonumu. Apranga vyrams, moterims ir vaikams, sportiniai, laisvalaikio ar oficialesni modeliai – rasite visko.

„Lacoste“ išpardavimas džiugins jūsų piniginę

Jei „Lacoste“ kultinis krokodilas ir jūsų širdyje uždega ugnelę, skatinančią judėti, gyventi ir puoštis, nieko nelaukite ir papildykite spintą. Galbūt jus sužavės kuri nors aprangos detalė, o gal suvilios „Lacoste“ batai? Bet kuriuo atveju „Lacoste“ outlet yra tinkamiausia vieta apsipirkti. Tam, kad tai pavyktų padaryti ir galėtumėte mėgautis žadą atimančiomis nuolaidomis, tapkite „Lounge by Zalando“ klubo nariu. Pasinaudokite nario privilegijomis jau šiandien:

  • Nemokama ir greita registracija 
  • Kasdienė nformacija apie karščiausius išpardavimus
  • Neįtikėtinos nuolaidos iki 75 %*
  • Riboto leidimo kolekcijų likučių išpardavimas – kitur nerasite
  • „Lounge by Zalando“ pasiūla vyrams, moterims vaikams bei tūkstančiai prekių ženklų
  • Privatūs „Lounge by Zalando“ išpardavimai, atviri kiekvienam nariui