„Dr Martens" išpardavimas internetinėje „Zalando Lounge” outlet parduotuvėje

Ką „Zalando Lounge“ gali jums pasiūlyti
Mūsų privilegijos

Nuolaida net iki 75%*

Atrodykite geriausiai, jauskitės patogiausiai Pasilepinkite. Nes tai galite

„Dr Martens" outlet drąsiems stiliaus sprendimams

Nė vieno stileivos spinta neapsieina be garsiųjų „Dr Martens" batų poros. Išskirtine kokybe ir kultine išvaizda pasižyminti avalynė suvilios bet kurį, o ją patogiausia įsigyti „Zalando Lounge“ „Dr Martens" outlet. Čia jus pasitiks ne tik įspūdingos žaibiškos nuolaidos, bet ir niekur kitur nebeparduodami riboto leidimo modeliai. Ar gali būti geriau? Tai gali. Galite rasti pasirinkimą moterims, vyrams ir vaikams.

Puikūs pasiūlymai visiems metų laikams

Šis prekės ženklas gimė dvidešimtojo amžiaus vidury, išsyk po karo. Vokiečių armijos gydytojas Klausas Martensas susižeidė kulkšnį ir nusprendė, kad standartiniai armijos batai-kerzai – nepakankamai geri. Taip buvo sukurta visame pasaulyje žinoma alternatyva. Šie batai nuo pat pradžių buvo skirti žingsniuoti, bėgti ištisą dieną. Turbūt skamba pažįstamai? Puiku tai, jog tokį pat kokybės standartą kompanija išlaikė iki šiol. Platus modelių pasirinkimas ir išdailinta estetika papildo funkcionalius batus ir džiugina kiekvieną pirkėją.

Išlaikytos gerosios praktikos reiškia, jog ir dabar įmonė batus gamina iš odos bei papildo juos patogiuoju gumos padu. Dėl šių savybių visas batas prisitaikys prie jūsų unikalios pėdos formos. Patogiau nerasite. Be to, natūralios odos vengiančius pirkėjus galime nuraminti – rinkitės veganiškus „Dr Martens“ modelius. Jums tereikia prisijungti prie „Zalando Lounge“ ir išsirinkti savuosius Dr Martens" outlet gaminius.

dr_martens_outlet_2_CM

„Dr Martens" outlet siūlome ne tik klasikinį kerzų modelį, žinomą „1460” numeriu. Čia jus pasitiks ir „Dr Martens" sandalai, ir numylėtieji Jadon variantai su platforma, ir įmaunami aulinukai. O gal suvilios lakoniška odinė kuprinė? Rasite kažką tinkamo ir žavaus bet kuriam metų laikui ar situacijai. Pildykite garderobą drąsiai.

Rinkitės mėgstamus „Dr. Martens" modelius puikiomis kainomis

Patogumas ir ilgaamžiškumas priviliojo pirmuosius pirkėjus. Bet istorija tuo nesibaigia – išskirtinė ir atpažįstama batų išvaizda ne mažiau svarbi. Sunku nepastebėti aptakių juodos odos linkių ir kompanijos parašu tapusių geltonų išorinių siūlių. Būtent šios siūlės jungia Dr Martens batų odinę išorę su patogiuoju vidpadžiu ir padu. Apatinei bato daliai naudojama sintetinė guma. Ši guma atspari drėgmei ir riebalams, nesugeria kvapų. Jos nepaprastas minkštumas leis jūsų pėdoms skrajoti, kadangi kiekvieno pado viduje yra speciali oro kišenė, aplink kurią yra suformuotas gumos sluoksnis. O kur dar stiliaus eksperimentai, taikomi naujuose modeliuose? Metalinės detalės, blizgūs paviršiai, piešiniai. Rinkitės „Dr Martens“ išpardavimo gaminius ir eksperimentuokite.

„Dr Martens“ outlet rasite daugybę rokerių, stileivų, menininkų sužavėjusius „Jadon“ modelius. Jų spalvų ir dizainų variacijos leis derinti tiek prie trumpučių sijonėlių, tiek prie laisvų džinsinių kelnių ir mėgstamo vilnonio palto. Dr Martens Jadon neabejotinai atpažinsite iš jų „chunky“ stilistikos – masyvių formų ir pastorinto pado. Įsigykite ir įsitikinkite jų žavesiu patys.

Nors kompanija dažniausiai asocijuojama su aulinukais bei kerzais, nenusivils ir ieškantys apavo vasarai. Rinkitės žavingus „Dr Martens“ sandalus. Galbūt jus sužavės gladiatoriaus tipo basutės, maloniai apgaubiančios visą pėdą? O gal verčiau rinksitės įspiriamą modelį? „Zalando Lounge“ rasite visko, ko tik geidžia širdis.

Patrauklios „Dr Martens“ išpardavimo „Zalando Lounge“ kainos

Kai kuriems pirkiniams tikrai sunku atsispirti, ypač jei tai – prabangūs ir populiarūs „Dr Martens“ batai. Tad kam svajoti, jei galima ir įsigyti? Greičiau, paprasčiau ir žymiai pigiau tai padarysite tapę „Zalando Lounge” klubo nariu.

dr_martens_outlet_3_CM

Prisijungti į „Zalando Lounge“ narių gretas tikrai paprasta – prireiks keleto minučių laiko ir nė kiek nekainuos, o nauda bus milžiniška. Jums tereikia spustelėti keletą mygtukų naršyklėje ar mūsų programėlėje, ir štai, privilegijos jau jūsų. Mėgaukitės išskirtinėmis nuolaidomis iki 75 %*, naršykite išpardavimo pasiūlymus ir pildykite spintą mylimiausiais aprangos elementais. „Zalando Lounge“ privalumai nepaliks abejingų:

  • Žadą atimančios nuolaidos iki 75 %*
  • Plati prekės ženklo gaminių selekcija
  • Privatūs „Zalando Lounge" išpardavimai, prieinami kiekvienam užsiregistravusiam
  • Išskirtinė pasiūla – riboto leidimo kolekcijų išpardavimas
  • Greita ir nemokama registracija
  • Nesibaigiantis stiliaus įkvėpimas
  • Naujienlaiškis – visad sužinokite pirmieji