Priklausome „Zalando“

Iki -75% nuolaida Lounge by Zalando

batai vaikams išpardavimas internete

Batų vaikams asortimente atraskite spalvingą pasaulį! Žaismingo dizaino batai, atitinkantys kiekvieno vaiko poreikius ir tinkantys kasdien bei išskirtinėmis progomis. Išsirinkite patogius batus, kuriais vaikai žengs dar tvirčiau.

Prisijunkite ir atraskite

Kasdieniai pasiūlymai su nuolaidomis iki 75 %*

(73)
Ką „Lounge by Zalando“ gali jums pasiūlyti
Mūsų privilegijos

Nuolaidos iki 75 %*

Atrodykite ir jauskitės puikiai. Pasilepinkite. Nes tai galite.

Mėgaukitės išskirtiniu batų vaikams pasirinkimu geriausiomis kainomis

Vaikams augant, keisti avalynę tenka dažnai. „Lounge by Zalando“ šioje vietoje jums gali labai pagelbėti. Atraskite kokybiškus, stilingus ir patogius vaikiškus batus. Nemokamai užsiregistruokite „Lounge by Zalando“ internetinėje išparduotuvėje ir patirkite apsipirkimo internetu malonumą su nuolaidomis net iki 75  %*.

Atraskite stilingiausius kokybiškus vaikiškus batus sumažintomis kainomis.

Atrasti kokybiškus ir stilingus batus vaikams internetu jums vis dar atrodo neįmanoma užduotis? Jei taip, keletas patarimų turėti būti jums naudingi ir padėti patirti apsipirkimo internetu malonumą.

shoes-kids_outlet_2_CM

Išrinkti, kas jūsų vaikui tinka geriausiai, nelengva. Vaikai tik pasimatavę dažnai nejaučia, ar avalynė yra tinkamo dydžio. Dėl šios priežasties pravartu mažylio kojytę kruopščiai pamatuoti. Tai padaryti gali padėti paprastas popieriaus lapas. Padėjus vaiko pėdutę ant jo, galite tiksliai išmatuoti batų dydį. Pamatavę pėdos ilgį verta pridėti dar papildomus 1,2 – 1,7 centimetrus. Tokiu būdu lengvai parinksite tinkamiausią dydį. Rekomenduojama batus vaikams rinktis šiek tiek didesnius, kad pėda turėtų pakankamai vietos judėti.

Labai svarbu atkreipti dėmesį ir į medžiagas, iš kurių pagaminta avalynė vaikams. Geriausia rinktis orui pralaidžias, aukštos kokybės, natūralias medžiagas, tokias, kaip oda ar natūralus pluoštas. „Lounge by Zalando“ asortimentas jus gali nustebinti ne tik galimybe įsigyti batus vaikams pigiau, bet ir tvariais avalynės gaminimo sprendimais, kurie prisideda prie aplinkos tausojimo idėjų, bet nenusileidžia aukšta kokybe. Be to, verta nepamiršti ir stiliaus, renkant batus vaikams. Stilingi batai ugdo vaikų estetikos suvokimą bei lavina skonį. Kuriant įvaizdžius vaikams jūs prisidedate prie vaiko asmenybės ir charakterio kūrimo. Tai daro įtaką mažylio raidai ir supažindina su mados ir savito stiliaus pasauliu.

 

Batai vaikams pigiau iš žymių prekių ženklų kolekcijų

Renkantis vaikišką avalynę vietos nuobodiems sprendimams nėra. Sukurti unikalius įvaizdžius mažiesiems lengva su spalvingais ir įdomiais prekių ženklais. Pavyzdžiui, renkantis avalynę, kuri tinkama žaidimams parke ar keliaujant į kasdienius užsiėmimus, galite rinktis „Nike“ ar „adidas“ prekės ženklus. Jų vaikiškos avalynės modeliai tvirtai laiko koją, sumažindami traumų tikimybę ir gaminami iš orui pralaidžių medžiagų, užtikrinant komfortą.

shoes-kids_outlet_3_CM

Siekiant sukurti šventiškus įvaizdžius kartu su puošniais drabužiais puikiai dera klasikinio stiliaus avalynė vaikams. Tokius variantus dažnai galima pastebėti tokių prekės ženklų kaip „Tommy Hilfiger“ ar „Polo Ralph Lauren“ kolekcijose vaikams. Subtilios detalės ir aukšta kokybė, kuri būdinga šių prekių ženklų gaminiams, garantuoja elegantišką jūsų vaikų įvaizdį.

Mažylių spintoje reikalinga turėti skirtingus batų vaikams modelius įvairioms progoms ir orams. Kad užklupus lietui balos taptų smagia pramoga pravartu turėti spalvingus guminius ilgaaulius batus. Kasdienėms išvykoms, pasivaikščiojimams ir linksmybėms geriausias pasirinkimas sportinio stiliaus bateliai, kurie dera tiek prie laisvalaikio kostiumų, tiek prie puošnesnių aprangos sprendimų. Šiltiems orams ir atostogoms geriausias pasirinkimas yra lengvos basutės, kurios puikiai atrodo su kepuraitėmis, šortais ar margaspalvėmis suknelėmis.

 

Vaikų stiliaus atradimai su „Lounge by Zalando“

Atrasti mėgstamiausius batus vaikams internetu galite greitai ir lengvai su „Lounge by Zalando“. Tapti šios išskirtinės išparduotuvės nariu gali kiekvienas itin paprastai. Paskyros sukūrimas nemokamas ir nereikalaujantis didelių pastangų, o nuolaidos ir asortimentas išskirtinis ir garantuojantis itin patrauklias kainas. Tapus „Lounge by Zalando“ nariu, atrasite ne tik batus vaikams, bet ir drabužius, avalynę ir aksesuarus visai šeimai. Šią internetinę išparduotuvę pamilti paprasta dėl daugybės privalumų:

  • Gausaus ir išskirtinio prekių ženklų pasirinkimo
  • Nuolaidų iki 75  %*
  • Įkvepiančių stiliaus rekomendacijų
  • Galimybės gauti informaciją pirmiesiems, užsiprenumeravus naujienlaiškį
  • Išskirtinių prekių iš riboto leidimo kolekcijų