Priklausome „Zalando“

Iki -75% nuolaida Lounge by Zalando

namu dekoracijos išpardavimas internete

Jaukumą ir stilių sukuriančios namų dekoracijos. Asortimente atrasite daugybę kokybiškų gaminių - nuo modernių kilimėlių iki elegantiškų patalynės komplektų. Lengvai sukurkite išskirtinę atmosferą savo namuose!

Prisijunkite ir atraskite

Kasdieniai pasiūlymai su nuolaidomis iki 75 %*

(74)
Ką „Lounge by Zalando“ gali jums pasiūlyti
Mūsų privilegijos

Nuolaidos iki 75 %*

Atrodykite ir jauskitės puikiai. Pasilepinkite. Nes tai galite.

Namų dekoracijos jūsų namų jaukumui 

Daugeliui mūsų namai yra pabėgimas nuo kasdienybės. Tačiau norint namuose jaustis gerai, itin svarbu pasirūpinti jų švara ir jaukumu bei puošti juos įvairiais aksesuarais. Užsukę į „Lounge by Zalando“ namų interjero kategoriją, rasite itin didelį namų dekoracijų pasirinkimą. Nuolaidos siekia net iki 75 %*, tad nepraleiskite progos atsinaujinti. 

home_outlet_2_CM

Su namų dekoro prekėmis aprūpinkite savo namus nuo A iki Z   

„Lounge by Zalando“ svetainėje rasite daug populiarių ir itin vertinamų prekės ženklų. „Victoria Beckham“, „Karl Lagerfeld“ ar „Yankee Candle“ yra tik keletas visame pasaulyje žinomų prekės ženklų, kuriuos galite rasti dekoracijų namams kategorijoje. Jų kuriamos interjero dekoracijos pasižymi aukšta kokybe ir unikalumu. Šie prekės ženklai nuolat stengiasi sukurti kažką naujo ir priblokšti pasaulį originaliomis, dar niekur nematytomis idėjomis. Ir jiems tai puikiai sekasi. 

Išskirtinių formų šviestuvai, keramika, marginta unikaliais raštais, ir lovos patalynė, pagaminta iš satino, yra tik lašas jūroje, ką galite rasti užsukę į „Lounge by Zalando“ namų dekoracijų kategoriją. Tai puikus būdas atnaujinti savo namų interjerą nemėgstantiems kelias valandas praleisti vaikščiojant prekybos centre. Čia viską rasite vienoje vietoje. Tad galite užmiršti varginančias parduotuvių eiles – išsivirkite puodelį kavos, įsitaisykite ant sofos ir pirmyn į paieškas.

Kokybiškos ir stilingos lėkštės ir puodeliai yra bene kiekvienos virtuvės pasididžiavimas. Sakoma, jog valgant iš tokių indų net maistas atrodo skanesnis. O valgydami vakarienę neužmirškite užsidegti levandomis kvepiančios žvakės, kuri ne tik nušvies jūsų namus, bet ir sukurs jaukumo namams. O pasisotinę sočia vakariene, įsitaisykite tarp dekoratyvinių pagalvėlių prie televizoriaus, apsigaubę švelniu lyg šilkas pledu. Ieškančius patikimų maisto gamybos prietaisų, rekomenduojame apsilankyti virtuvės kategorijoje. Visas šias namų dekoracijas internetu galite užsisakyti į „Lounge by Zalando“. Čia jūsų laukia niekada nesibaigiančios nuolaidos ir unikalios interjero dekoracijų idėjos. 

 

Namų dekoro prekės suteiks jūsų namams naujų spalvų 

Jei trokštate pokyčių namuose, bet nesiryžtate pradėti remonto – pabandykite atnaujinti savo namų dekoracijas. Nustebsite, jog, atrodo, toks mažas veiksmas atneš labai didelių rezultatų. Net pakitęs namų kvapas gali sukurti visiškai naują atmosferą namuose. Juk kartais reikia tiek nedaug. Beje, jei ieškote dovanų savo mylimiems žmonėms ateinančių švenčių proga, užsukite į tinkamą vietą. Neabejojame, jog mama tikrai apsidžiaugs gavusi kokybišką patalynės komplektą, o geriausia draugė – didelę porcelianinę vazą. Juk praktiškos dovanos pačios geriausios, ar ne tiesa? Visas namų dekoracijas internetu su itin didelėmis nuolaidomis rasite užsukę į „Lounge by Zalando“. Tad dabar dekoracijomis namams galite pasirūpinti iš jų net neišėję. 

home_outlet_3_CM

Pasaulis juda pirmyn ir vis daugiau dėmesio skiria tvarumo temai. Todėl didelė prekės ženklų dalis savo prekių gamyboje stengiasi naudoti vis daugiau perdirbtų ar tvaresniu būdu išgautų medžiagų, suvartoti mažiau vandens ar kitų išteklių. O svarbiausia – prekės gaminamos taip, jog žmogui tarnautų ilgesnį laiką. Jos gaminamos iš itin aukštos kokybės medžiagų, kurios yra mažiau pavaldžios laikui. Todėl savo įsigytomis interjero detalėmis galėsite džiaugtis ilgus metus ir ilgainiui neabejotinai sutaupysite. „Lounge by Zalando“ rasite kilimų, pagamintų iš medvilnės, patalynės komplektų, pagamintų iš lino bei nerūdijančio plieno keptuvių. 

 

Interjero detalės – lengviausias būdas savo namams suteikti prabangos pojūtį

Mes tikime, jog prabanga džiaugtis galime kiekvienas mūsų. Įsitikinkite tuo patys. Jums tereikia užsukti į „Lounge by Zalando“ svetainę arba atsisiųsti mobiliąją programėlę ir nemokamai užsiregistruoti. Tai truks tik kelias minutes, o privilegijomis džiaugsitės ilgą laiką.  

„Lounge by Zalando“ kasdien rasite naujus pasiūlymus, skirtus tik prisiregistravusiems nariams. Prekių asortimentas itin didelis, o nuolaidos siekia net iki 75 %*. Ar dar neįtikinome jūsų prisijungti prie „Lounge by Zalando“ bendruomenės? Prisiregistruokite nemokamai ir gaukite dar daugiau pasiūlymų į savo pašto dėžutes ir pirmieji sužinokite apie akcijas.